Krajalnica maga producent

Krajalnica maga 612p to dobre danie do cięcia wszelkiego rodzaju żywności. Przydaje się zarówno do robienia produktów miękkich jak niektóre warzywa jak oraz do konkretnych jak sery. Dobre środki i proste wykonanie zapewnia dużą i łatwą eksploatację. Konstrukcja maszyny zezwala na zachowanie jej w prostocie i spełnienie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest intuicyjna i bezproblemowa, dzięki czemu inny pracownik że stać już zastosowany w kolejne obowiązki.

http://xzs.pl/c0e-kankusta-duo-13Zobacz naszą stronę www

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica tworzona stanowi w dwóch wersjach. Wersja standardowa urządzona stanowi w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w budów. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temuż nie jest możliwe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są trudne i dodatkowe do stworzenia w niewielkim okresie. Wystarczy po dokonaniu pracy dokładnie oczyścić danie z resztek produktów jak tłuszcz czy okruchy. Każde czynniki jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować także nie ma potrzeby używania żadnych narzędzi do tego. Krajalnica sprawdzi się także w niższych biznesach kiedy również małych zakładach, gdzie przerób efektów istnieje na małym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to jakiś 4500 złotych brutto. Do krajalnicy dostępne są też części zamienne w niskich cenach. Urządzenie wykonywa się z wielu czynników, które mogą stać zamienione w sukcesie zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty eksploatacje modelu.